| Артикул | кол00939 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00935 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00950 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00721 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00718 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00719 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00992 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00352 |
| Вага | 50.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01066 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0013ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01109 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кол01083 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01084 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01085 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01343 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | колб0027sa |
| Вага | 25.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза |
| Артикул | ц00242б |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00376 |
| Вага | 47.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00351 |
| Вага | 61.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0029ca |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | колб0030z |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01407 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01474 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01405 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01389 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01086 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол04281 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01572 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01545 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01547 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...