| Артикул | кол02576 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02577 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02529 |
| Вага | 14.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02530 |
| Вага | 17.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02572 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01705 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00303 |
| Вага | 8.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02195 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0084са |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0100mi |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол00807 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02508 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00867 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165М |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00545 |
| Вага | 103.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | бус480 |
| Вага | 68.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | кол01164М |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02212 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02217 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 134041121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133581121 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134031121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол00493 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00866 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...