| Артикул | с08115 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05617 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05618 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03212 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04731 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00160 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00158 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123090 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08162 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00145 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 445 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04578 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с02135 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04782 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00209 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с01593 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05449 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б02588 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б03131 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с08708 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б03130 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00045 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б02587 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |