| Артикул | 24031 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24008 |
| Вага | 17.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к03451 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | п01868 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24017 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02315 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с02159 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 24036 |
| Вага | 21.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24005 |
| Вага | 14.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21003 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21015 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21001 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03531 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131539 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131379 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13929 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02536 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131964 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131739 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01624 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04796р |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с04803 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131969 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03220 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | к03457 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | к03453 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 131802 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132290 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00253 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132388 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |