| Артикул | с04820 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 21044 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 122223 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 121776р |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 132350 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131797 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05708 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03222 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 13335 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02807 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06038 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 13120 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12853 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04100 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04185 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06539 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0087sl |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06541 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05893 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05985 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05986 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0095ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06092 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06535 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06536 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01632 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06617 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 21045 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | зак00296 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122709 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |