| Артикул | 122708к |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122732 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 206564ch |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 21047 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04580 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00311 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02583 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00268 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00312 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123086 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123087 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123088 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123089 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123178 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00065 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05898 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02896 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03209 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с08018 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05766 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131580 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08064г |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08064з |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08064р |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0161ri |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с08287 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02855 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03301 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03361 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03369 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |