| Артикул | б05275 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 312/2 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05617 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04731 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05274 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04206 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05322 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05323 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05277 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04578 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04056 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02588 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б03130 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б00521 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04579 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б05273 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б00518 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04185 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | б04196 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |