| Артикул | кол01180 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | кол01858 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | кол00530 |
| Вага | 6.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз, Аметист, Димчастий кварц, Цитрин |
| Артикул | кол01343 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | кол01547 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...