| Артикул | колб0191sm |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01786 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02223 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02231 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0194sm |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0193sm |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0190ca |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01773 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02123 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02433 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0192ca |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0185va |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0188va |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02014 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02274 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01771 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0186va |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0184va |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02052 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02304 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02280 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02538 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02224 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02266 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01480 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02203 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01685 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02315 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02345 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01759 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...