| Артикул | кол02660 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01837 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02437 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02471 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02238 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02654 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0176ri |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0095di |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01687 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0182mi |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0177ca |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02066 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034ч |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0178ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0179ca |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0180ca |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 4034ж |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034б |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0155lg |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0092ca |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02656 |
| Вага | 28.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02655 |
| Вага | 27.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02260 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0081cha |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0066ca |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 4050б |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 745781121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 744951121 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112142421 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 744911121 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...