| Артикул | кол02649 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165А |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02356 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02643 |
| Вага | 6.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164Е |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0172pu |
| Вага | 16.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02636 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02635 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02634 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01256С |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 742621121 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02632 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329В |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01256О |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329М |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255Е |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02641 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255О |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01329Е |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01255D |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01165Т |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01329С |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 739511121 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01255А |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01165Е |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02620 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02192 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255Р |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02621 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01629 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...