| Артикул | кол00808 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01634 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02536 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02612 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02610 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02609 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02611 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02608 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01909 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02188 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00479 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02599 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02600 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256В |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02204 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165Н |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01986 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02462 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02467 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01329Т |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02604 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02606 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 118281121 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112131121 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 116001121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01660 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02602 |
| Вага | 13.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...