| Артикул | кол02601 |
| Вага | 6.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 743091121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 126841121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01164В |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 126851122 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 740021622 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 124831121 |
| Вага | 6.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01980 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0138ri |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 738341121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02226 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164Т |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02594 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 727862421 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01164О |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02590 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02588 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01708 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02457 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02411 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02591 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02592 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02413 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02412 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02030 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02379 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02347 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01357 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01953 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...