| Артикул | кол02619 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Т |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02249 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01254С |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01627 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329О |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02187 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164С |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02196 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02354 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01954 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Н |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02328 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01981 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165Р |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02622 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02336 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02186 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02270 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Н |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02339 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02227 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02614 |
| Вага | 13.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02617 |
| Вага | 12.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165О |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01254D |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Т |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02613 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...