| Артикул | кол01652 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01827 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01838 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01899 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01898 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01920 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | кол01949 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02086 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02206 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02273 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02289 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02321 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02359 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02367 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02388 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02425 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02487 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00981 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01356 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01371 |
| Вага | 11.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01325 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | кол01415 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01458 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01677 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01715 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01770 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01783 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01825 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01836 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01912 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...