| Артикул | кол02644 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02615 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02618 |
| Вага | 19.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02616 |
| Вага | 8.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02445 |
| Вага | 16.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 860609 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02607 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02605 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02603 |
| Вага | 7.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02584 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бус015ж |
| Вага | 30.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0148mi |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0144ca |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус016к |
| Вага | 33.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02576 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02577 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02529 |
| Вага | 14.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02530 |
| Вага | 17.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02572 |
| Вага | 4.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01705 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02195 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02319 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0084са |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0100mi |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол00807 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02508 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165М |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...