| Артикул | кол01083 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01084 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01085 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01086 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01695 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 181058 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181059 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181098 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...