| Артикул | кол02186 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02270 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00808 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01811 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02188 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 118281121 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112131121 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 126841121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 126851122 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 124831121 |
| Вага | 6.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 738341121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 727862421 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18950 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00816 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02189 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18941 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02202 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1100 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181286 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02193 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01922 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00811 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01923 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0085са |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0086са |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...