| Артикул | колб0202mi |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0201mi |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0198lg |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0199lg |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0187va |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02355 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0183va |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0189va |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112841121 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 738331121 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181266 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01328 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1104 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1094 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0182mi |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 112142421 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0066ca |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02268 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01815 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01813 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02641 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02356 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 742621121 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 739511121 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02192 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02187 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02196 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02354 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...