| Артикул | 181264 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181035 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181199 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01871 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01872 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01528 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01525 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01537 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01086 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01536 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18945 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01762 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01715 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01875 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01393 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01540 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01539 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18948 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02097 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01739 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18797 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181084 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01900 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181130 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18780 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...