| Артикул | 181330 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02473 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254А |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01641 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01256А |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02567 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02564 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02480 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01707 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01591 |
| Вага | 6.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01635 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01589 |
| Вага | 5.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01593 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02565 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181115 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02173 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02201 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181326 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 742071121 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1103 L |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 742601622 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1103 Е |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02246 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02292 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4036 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...