| Артикул | кол02463в |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18975л |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02189 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01422 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бус048к |
| Вага | 38.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус014к |
| Вага | 31.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02575 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181219 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02578 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165К |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02580 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02579 |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329D |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02221 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02222 |
| Вага | 6.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02531 |
| Вага | 18.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 М |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 L |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02573 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463р |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463о |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол05919 |
| Вага | 6.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02205 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02297 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02521 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...