| Артикул | кол01443 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18933 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02587 |
| Вага | 10.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256Т |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02528 |
| Вага | 10.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02586 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01950 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02253 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974овен |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02585 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02346 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181264 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052діва |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02583 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02582 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165С |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02291 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01774 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02216 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01863 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181328 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 О |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 Ю |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01918 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181132 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02255 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...