| Артикул | кол01164Т |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164О |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 738341121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1105 D |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 С |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Ю |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01708 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 727862421 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1103 Р |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 К |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02604 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02457 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02411 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02606 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02602 |
| Вага | 13.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02413 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02412 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02601 |
| Вага | 6.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 743091121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02030 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 740021622 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0138ri |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181192 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02594 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...