| Артикул | кол02462 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02613 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18717 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02467 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 D |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02445 |
| Вага | 16.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 С |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02612 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02610 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02609 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 118281121 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112131121 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01660 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181284 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 116001121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01980 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02611 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02608 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01164В |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02226 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02599 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 126841121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02600 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 126851122 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181052скорпіон |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 124831121 |
| Вага | 6.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181052овен |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329Т |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...