| Артикул | кол02328 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165Р |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01981 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Н |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02336 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18974діва |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18974козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02186 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02339 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02270 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165О |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02620 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02621 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02227 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 К |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181285 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | 1105 Е |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01629 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02619 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01627 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181053 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181237 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18833 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01254D |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18981 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Т |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18981б |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...