| Артикул | кол02632 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 739511121 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181336 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01165Е |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02192 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255Р |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181349 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Н |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181350 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181351 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | кол01254Т |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254С |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181348 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02641 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052риби |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329О |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164С |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02249 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 О |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02187 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181347 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | кол02196 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02354 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Н |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01954 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...