| Артикул | кол00808 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18974водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01634 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 М |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02536 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02622 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 В |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02615 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02188 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02614 |
| Вага | 13.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01909 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256В |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00479 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165Н |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02617 |
| Вага | 12.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02616 |
| Вага | 8.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02204 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01986 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...