| Артикул | кол02559 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01153 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01250 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01142 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01303 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01640 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181005 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01851 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01897 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181160 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02032 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02271 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02317 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02307 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02387 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181303 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02555 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02554 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01662 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01099 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01363 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01417 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01446 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01528 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01525 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18923 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01588 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...