| Артикул | кол01923 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00454 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00397 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181207 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02296 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02327 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02351 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02406 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 077240 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02472 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181298 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01392 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01243 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01537 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01460 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01688 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01686 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01741 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01848 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01971 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02139 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02022 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181198 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181195 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00457 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0085са |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02251 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...