| Артикул | 908-01438 |
| Вага | 7.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 181299 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00954 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01069 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01402 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01584 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181034 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01752 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01914 |
| Вага | 10.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181170 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02031 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02053 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02272 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02309 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02333 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02325 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01086 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02372 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02381 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | ц00494 |
| Вага | 6.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02468 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01332 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01039 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01059 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01174 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01205 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01369 |
| Вага | 11.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01382 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...