| Артикул | 860390М |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01988 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02042 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02007 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02096 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02199 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02277 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02350 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0102sc |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02380 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0134м |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02553 |
| Вага | 15.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00530 |
| Вага | 6.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз, Аметист, Димчастий кварц, Цитрин |
| Артикул | кол00994 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 15129 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01077 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01182 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | колб0026arp(0,6) |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01439 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0097di |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01008 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01324 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | кол01477 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01401 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01471 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01322 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01517 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0041lg |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...