| Артикул | кол02023 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02090 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02120 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 726133122 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колм0289 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол402ke |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02284 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02310 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0083cha |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0087ca |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0088ca |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0089ca |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0090са |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 181249 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181259 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0096di |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0098y |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0101mi |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0103sc |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол02394 |
| Вага | 7.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02444 |
| Вага | 20.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0114di |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0112di |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0113di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0111di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0123sm |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0120mi |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0124sm |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0117sm |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0126sc |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...