| Артикул | б05749 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04056 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02939 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09651 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к212с |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05748 |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03868 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18619ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | б05516 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4050б |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 28931100 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07660 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00934 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270061Е |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | зак00353 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 229781122 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04569 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02964 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08653 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 229863122 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133152 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04700 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09650 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05747 |
| Вага | 10.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00197-2 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03708 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09649 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05452 |
| Вага | 11.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |