| Артикул | кол01547 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01546 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01524 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18956 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01603 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бус729 |
| Вага | 72.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | кол00510 |
| Вага | 54.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кол00510б |
| Вага | 84.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | бус4110 |
| Вага | 41.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | 18986 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0052nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18739 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18532 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01668 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01667 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181014 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181013 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181009 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | Р011552т |
| Вага | 3.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0100512 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс100612 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102612 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102712 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010351 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010082 |
| Вага | 7.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс116811 |
| Вага | 18.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010302 |
| Вага | 11.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01670 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04623 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01642 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |