| Артикул | 181233 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181226 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0082са |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0079ca |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0091ca |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 181232 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 181229 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181254 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00388 |
| Вага | 12.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0099y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01700с |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс116016 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0104z |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04927 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0105z |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0106z |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | чс10544 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ЧС10222 |
| Вага | 7.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02375 |
| Вага | 5.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181267 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол02391 |
| Вага | 7.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134518 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р0106721 |
| Вага | 13.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02410 |
| Вага | 5.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0109z |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02438 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134519 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0110y |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02229 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | СРА22 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |