| Артикул | 121860 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12032 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12673 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04761 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121989 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122002 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122003 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121683 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121963 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121967 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | 121619 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04927 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0026ca |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Корал |
| Артикул | ME34304ca |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза, Діамант |
| Артикул | сб0069gm |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0096lg |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0099lg |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0081ca |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0092cha |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06169 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с03203 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05044 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | 122083 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121652 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05194 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122169 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |
| Артикул | 121959 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | сб0440di |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05352 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0115gl |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |