| Артикул | 132722мп |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112211 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123226 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111379 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123240 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143сердце |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123048 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131431 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26013 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131434 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26016 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141908 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131435 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26015 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112697 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133132 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7352 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13446 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26014 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131440 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13445 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |