| Артикул | кол02046 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | к07579 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02136 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09341 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07644 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02140 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09351 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07999 |
| Вага | 8.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02247 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07626 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1089 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08552 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00247-2 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обрб0004 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол02288 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111714 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02316 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08490 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02287 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111715 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 342791121 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ц00247-1.5 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05396 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 340041622 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181228 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05352 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06790 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05713 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |