| Артикул | бб0015ca |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | ESO010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 236721121 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1118бб |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б03683 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п216 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 221001121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03825 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01640 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 236742421 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03819 |
| Вага | 11.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08124 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181005 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131803 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1108 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | с08093 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01851 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06687 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 137811123 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07307 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06703 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03508 |
| Вага | 25.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07189 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01897 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | шр01200 |
| Вага | 9.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00029 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09521 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |