| Артикул | с08402 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0282nl |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | б02138 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 131754 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09107 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02499 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 106010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133175 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09529 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02522 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07971 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 129951121 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02363 |
| Вага | 14.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09528 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181303 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07997 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 129893121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123444 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02559 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3979/1р-HSPH |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 123445 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 239751121 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3983/1р-HSPH |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 242081121 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3983/1р-QGR |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | с05061 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01153 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |