| Артикул | с09496 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 503-00005/1 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, Циркон |
| Артикул | кол02230 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03803 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2078 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09493 |
| Вага | 6.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1070о |
| Вага | 37.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пО |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02233 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з2090ж |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06930 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242611121 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0335gm |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02335 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п181 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05089 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240521300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0311nl |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05460 |
| Вага | 29.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181258 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п167 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242041121 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0333cha |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08403 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02357 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05466 |
| Вага | 24.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п319 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |