| Артикул | с09533 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 980 |
| Вага | 24.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03634 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04439 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18947 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04377 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241961121 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кду-18 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03637 |
| Вага | 7.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07547 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04706 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 235831121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123289 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03644 |
| Вага | 13.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04652 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02303 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09530 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 850 |
| Вага | 36.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03650 |
| Вага | 13.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04711 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01177 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09532 |
| Вага | 11.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1061 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03649 |
| Вага | 13.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01737 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |