| Артикул | к05999 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09531 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кду-22 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03655 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04784 |
| Вага | 40.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01719 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06600 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242171121 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123357 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03347 |
| Вага | 25.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123672400 |
| Вага | 9.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04962 |
| Вага | 17.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 239671121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1214 |
| Вага | 27.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03684 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01872 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01275 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241831121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03908 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02211 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2079 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181175 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05272 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123509 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 403-00007 |
| Вага | 6.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон |
| Артикул | п03688 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04992 |
| Вага | 9.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02021 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112522 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |