| Артикул | 24331121 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010261 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7341 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 220671121 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010271 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08949 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 220431121 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010011 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09196 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 220131121 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010201 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09197 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26691121 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010211 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09224 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 25121121 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | р0102012 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07924 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24621121 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | р0102111 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7363род |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 220001121 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010352 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09348 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 219911121 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б010642 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09298 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 28791121 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | р0102811 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09380 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |