| Артикул | б0117213 |
| Вага | 20.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121790 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09366 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07093 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011683 |
| Вага | 39.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO002 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 226931121 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | р0116912 |
| Вага | 38.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 232321121 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | р010322 |
| Вага | 29.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121990 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 228331121 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01682 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06224 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01689 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06366 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09376 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 229732400 |
| Вага | 5.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01698 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09401 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 225841121 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 181044 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 227822421 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06691 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 227732421 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123187 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0102613 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 27622421 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |