| Артикул | 123185 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06314 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01341 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с06894 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112586 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06740 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00038-1 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03381 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112517 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01339 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07497 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09194 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18769 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2527/1p-QSWB |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18796 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07997 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05832 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08104 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06944 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00849 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08574 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07004 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18969 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07048 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07052 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |