| Артикул | кол02308 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05179 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09118 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181235 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05225 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09203 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02341 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09205 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09204 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02353 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05868 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 908-01045 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04976 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09220 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181260 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06253 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09221 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06257 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | с09216 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02449 |
| Вага | 15.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06289 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02431 |
| Вага | 11.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122495 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06268 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | 122654 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06334 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02482 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |