| Артикул | с07974 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01553 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1828/1р-QGR |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | кол01681 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07198 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08012 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01617 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07362 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08199 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01767 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08304 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1024 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01789 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01822 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09225 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07577 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01675 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09226 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07571 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01858 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | GS-01-086-4110 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08327 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01890 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07411 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07599 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01907 |
| Вага | 14.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123351 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |