| Артикул | б010653 |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06795 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | Б010223 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09239 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б010363 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07002 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07593 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06767 |
| Вага | 19.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123104 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01214 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07036 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123176 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010062 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09240 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07045 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07065 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18713 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09227 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07088 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01393 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07738 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01483 |
| Вага | 5.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07109 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07796 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01442 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |